O nas

Kiedyś wierzono, że Ziemia kręci się na 4 żółwiach. To oczywiście bajki. My wierzymy, że Ziemia kręci się na 4… kołach! Bo nasz świat to motoryzacja. Uwielbiamy samochody. I dlatego też – podobnie jak Ty – dbamy o nie najlepiej, jak potrafimy.

To właśnie z miłości do aut zrodziła się nasza firma – CARvalet. Jesteśmy jedynym importerem światowej ekstraklasy kosmetyków samochodowych z Wielkiej Brytanii. Od ponad 12 lat, dzięki nam, są one dostępne również w Polsce.

Podobnie, jak skóra potrzebuje różnych środków, by dobrze wyglądać – tak samo Twój samochód potrzebuje odpowiednich kosmetyków, by błyszczeć wśród innych. I takie właśnie środki oferujemy. Ich producent posiada certyfikat ISO 9002, więc możesz być pewnym ich najwyższej jakości.

Jeśli więc chcesz, by Twoje auto wyglądało wyjątkowo dobrze, by jego karoseria lśniła w słońcu, a jego wnętrze pachniało i było nienagannie czyste – dobrze trafiłeś. Zapraszamy Cię do zapoznania się z gamą naszych kosmetyków samochodowych – produktów wyjątkowych pod tym względem na rynku Polskim.