Regulamin

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.carvalet.pl jest prowadzony przez firmę Carvalet Piotr Abłażej – firma jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem ew.12737 przez Burmistrza Nysy, NIP: 753-22-36-250-28, REGON: 532-46-98-02.

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Sposoby składania zamówień:
  a.   strona internetowa www.carvalet.pl
  b.   telefonicznie: infolinia 801 011 737 , 0 511-57-57-37,
  c.   e-mailem pod adresem sklep@carvalet.pl
  d.   osobiście, w biurze Sklepu przy ul. Mazowieckiej 1, w Nysie.
 3. Zamawiający może wybrać następujące formy płatności:
  a.   gotówka w biurze Sklepu przy odbiorze towaru (płatność przy odbiorze)
  b.   przelew bankowy lub zapłata u kuriera
 4. Realizacja zamówienia następuje w chwili:
  a.   otrzymania zamówienia od Zamawiającego – przy zamówieniach płatnych przy odbiorze przesyłki (za pobraniem)
  b.   wpłynięcia należności na rachunek bankowy – przy zamówieniach płatnych przelewem. Płatność przelewem bankowym należy zrealizować w przeciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w tym terminie może doprowadzić do anulowania zamówienia.
  c.   dokonania transakcji w siedzibie Sklepu
 5. Na termin otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia i przewidywany czas dostawy.
 6. Odbiór przesyłek i formy dostawy:
  a.   Przesyłka KURIERSKA – czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych po dniu nadania.
  b.   Odbiór osobisty w biurze Sklepu – do 7 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia o ile przy danym produkcie nie jest zawarta informacja o innym terminie realizacji / dostawy.
 7. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon, albo faktura VAT – wystawiona na życzenie Zamawiającego. Sklep na życzenie Zamawiającego wystawi fakturę VAT na podstawie paragonu fiskalnego pod warunkiem dostarczenia jego oryginału w terminie 7 dni od daty zakupu, nie później jednak niż do końca miesiąca, w którym ten zakup nastąpił. Faktura vat zostanie wystawiona, tylko i wyłacznie po podaniu w zamówieniu numeru NIP.
 8. Ceny podawane są w PLN, i zawierają podatek VAT, jeśli występuje.
  Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
  Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzenia i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.
 9. Do wartości zamówienia doliczone są koszty dostawy, pakowania.
 10. Do sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba towarów.
 11. Sklep w szczególnych przypadkach zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny. W takim przypadku kwota pieniężna z tytułu zamówienia podlega zwrotowi Zamawiającemu w terminie do 7 dni.
 12. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 13. Każdy kupujący ma możliwość zwrotu towaru, bez podania przyczyny. Towar należy zwrócić w ciągu 10 dni od dokonania zakupu. Podstawą zwrotu towaru jest paragon lub fakura.
 14. W przypadku braku któregoś towaru w przesyłce, uszkodzenia przesyłki, prosimy o przesłanie zdjęcia obrazującego w/w sytuację. Przesłanie zdjęcia jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
 15. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół uszkodzenia przy odbiorze przesyłki (protokół wypełnia kupujący wraz z kurierem, na formularzu firmy kurierskiej). Jeśli uszkodzenie zostanie stwierdzone po odjeździe kuriera, proszę o ponowne wezwanie kuriera i sporządzenie protokołu. W każdym z w/w przypadków prosimy o przesłanie informacji na temat uszkodzenia pod adres sklep@carvalet.pl lub telefonicznie 801 011 737
 16. Spory wynikające z umowy sprzedaży rozpatruje sąd właściwy dla siedziby pozwanego, lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 17. Dokonanie zakupów w sklepie Carvalet jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.