Sama subtelność

Oczywiście można do czyszczenia swojego ukochanego auta używać żrących, agresywnych środków chemicznych, które mogą zaszkodzić nie tylko środowisku, lecz również Tobie. Ale po co? Zamiast nich można przecież używać łagodnych writemypaperz.com środków firmy CARvalet. Nasze produkty należą do najłagodniejszych kosmetyków samochodowych na świecie. Przekonasz się o tym osobiście. Jeśli lubisz swoje auto – nie ma lepszego wyboru.

Ekologia

Ekologia to nie tylko segregowanie śmieci i dbanie o czystość ulic. To też środki chemiczne, których używasz. Czy wiesz, co robi większość z nich, gdy znajdą się w glebie? Pewnie wolałbyś tego nie wiedzieć. Dlatego stosuj produkty CARvalet a wiedza o szkodliwości chemii będzie niepotrzebna. Są one bowiem w pełni ekologiczne i ulegają szybkiej biodegradacji.

Skuteczność

Nasze kosmetyki samochodowe są produkowane w Wielkiej Brytanii. Są ostatecznym rezultatem testowania i porównywania ponad 200 formuł. Dlatego są tak doskonałe. Nie tylko skutecznie czyszczą, ale też idealnie pielęgnują karoserię i inne powierzchnie, do których są przeznaczone.

Wydajność

Jeśli powiemy Ci, że wiele spośród naszych kosmetyków rozcieńcza się w wodzie w stosunku 1:20, 1:250, a nawet 1:500 (!), to może nie oddać w pełni ogromu ich wydajności. Wydaje się, że one po prostu się nie kończą. Do jednorazowego mycia wystarczą dosłownie mililitry środka, a efekt przy tym jest w pełni zadowalający.

Niska cena

Dlaczego nasze kosmetyki są nawet 50% tańsze od produktów konkurencji? Jest to spowodowane tym, że importujemy je bezpośrednio od producenta. Dzięki temu nie przechodzą one przez niekończący się ciąg pośredników. Nasze środki to czysty zysk.